Oyunculuğu bırakıp, Amerika’ya mı yerleşecek? Ebru Şahin’den açıklama

2020 yazında Alaçatı’da aşk yaşamaya başlayan Ebru Şahin ile Cedi Osman, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen oyuncu, Temmuz 2022’de Makedonya’nın Ohrid şehrinde ünlü basketbolcuyla nikâh masasına oturmuştu.

Ünlü çiftin Çeşme’de gerçekleşen düğününe; sosyete, spor ve sanat camiasından birçok isim katılmıştı. Törendeki temsili nikâh ise Acun Ilıcalı tarafından kıyılmıştı.

Cedi Osman ile Ebru Şahin, yönetmen Cem Karcı’nın önceki gece Karaköy’de bir mekanda gerçekleşen doğum gününü kutlamasına katıldı.

“İKİ TARAFTA DA SEVDİĞİM ŞEYLER VAR”

Haziran 2023’te final yapan ‘Yüz Yıllık Mucize’ dizisinde rol alan 29 yaşındaki güzel, Amerika ve Türkiye arasında mekik dokumasıyla ilgili, “İki tarafta da sevdiğim şeyler olunca zor olmuyor bu durum. Amerika’ya yerleşemem, onun için mesleği bırakmam gerekir. O yüzden oraya yerleşmem” ifadelerini kullandı.

‘ÇOCUK’ AÇIKLAMASI

Ünlü çift, muhabirlerin “Çocuk düşünceniz var mı?” sorusuna, “Sık sık haberler çıkıyor ama böyle bir şey yok. Olursa önce çevremizle, sonra sizlerle mecburen paylaşırız” diyerek güldüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir