Just Cause Serisini Sevenlere Müjde: Oyundan Uyarlanan Film Geliyor!

Son yıllarda film ve dizi olarak uyarlanan oyun serilerinin sayısının ciddi oranda arttığını görmüştük. Bu durum, hız kesmeden devam ediyor ve düzenli olarak yeni duyuruların geldiğini görüyoruz. Şimdi ise bir başka sevilen seri beyaz perdede karşımıza çıkacak.

İlk olarak The Hollywood Reporter tarafından paylaşılan habere göre Avalanche Studios ve Square Enix’in popüler açık dünya aksiyon/macera serisi Just Cause, filme uyarlanacak.

Universal imzası taşıyacak film, Blue Beetle’ın yönetmeni Angel Manuel Soto tarafından yönetilecek

Habere göre Universal, film için serinin haklarını eline aldı. Filmin yakın zamanda çıkış yapan Blue Beetle’ın da arkasında olan Angel Manuel Soto tarafından yönetileceği, yapımcılığının ise 87North isimli aksiyon filmi stüdyosu tarafından üstlenileceği ifade edildi.

Aslında uzun yıllardır Just Cause’un filminin çıkacağı söylentileri dolaşıyordu. İlk olarak 2010’ların başında böyle bilgi dolaşmaya başlamıştı ancak hiçbir şey olmamıştı. Sonraki yıllarda da aynı şekilde kayda değer hiçbir gelişme görmemiştik. Ancak gelen yeni haberler, nihayet hayranların beklediği şeyin gerçekleşeceğini ortaya koydu.

Son olarak 2017’de karşımıza çıkan Just Cause, Rico Rodriguez isimli bir gizli ajanı merkezine alıyordu. Rodriguez, çeşitli adalara seyahat ederken oradaki rejimleri devirmeye ve insanları kurtarmaya çalışıyordu. Hikâyesi çok ilginç olmasa da başarılı olmayı başarmıştı. Oldukça aksiyonu yüksek bir yapım olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle filmi de aksiyonseverlerin ilgisini çekecektir.

Film hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Oyuncuları, çekimlerin ne zaman başlayacağı ve vizyon tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir