Esenler’de bıçaklı, sopalı kavga: Garsonlarla müşteriler birbirine girdi

İstanbul’un Esenler ilçesinde eğlence mekanında garsonlar ve müşteriler arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Olayda 2’si ağır 6 kişi yaralandı. Kavga anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

DHA’da yer alan habere göre; kavga, 03.00 sıralarında Kazım Karabekir Mahallesi, Atışalanı Caddesi üzerinde bulunan eğlence mekanında meydana geldi. İddiaya göre, garsonlar ve müşteriler arasında çıkan tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada Musa G., Celal K. Mehmet G., Ahmet Ç., Özgür Ç. ve Yüksel Ç. yaralandı.

Taraflardan biri sopa ve demir çubuklarla diğer tarafın otomobiline saldırarak camlarını kırdı. Yaralılar kendi imkanlarıyla hastaneye giderken ihbar üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri yaptıkları incelemede olay yerinde bir adet boş mermi kovanı buldu. Bunun üzerine ekiplerin alkollü eğlence mekanında yaptıkları aramada 200 adet mermi bulundu. Ekipler çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Yaralılardan 2’sinni durumunun ağır olduğu öğrenilirken kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

SUÇ DOSYALARI KABARIK ÇIKTI

Olayla ilgili başlatılan çalışmada, kavgaya karışanların suç dosyası kabarık çıktı. Şüphelilerden Celal K.’nın Kasten Yaralama ve Görevli Memura Mukavemet suçundan, Mehmet G.’nin 6136 Silah Kanununa Muhalefet ve Taksirle Yaralama suçundan, Rojhat K.’nın 6136 Silah Kanununa Muhalefet suçundan, Ahmet Ç.’nin: Cinsel Saldırı, Kasten Yaralama ve Kötü Muamele suçundan, Özgür Ç.’nin Kasten Yaralama ve Mühür Bozma suçundan, Yüksel Ç.’nin Kasten Yaralama, 6136 Silah Kanununa Muhalefet ve Görevli Memura Mukavemet suçundan, Yücel Ç.’nin Kasten Yaralama, Tehdit, Hakaret ve Taksirle Yaralama suçundan, Emirhan Ç.’nin ise Kasten Yaralama ve Mala Zarar Verme suçundan dosyalarının olduğu ortaya öğrenildi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir